Jūsu grozs ir tukšs.

Preces grozā:
0
Kopā:
€0.00

Kurth electronic KE8000 Meter: optical power LCD 2,4",with a backlit Range: Ražotājs:

Kategorija: /Electronics and industrial/Darbnīcas aprīkojumi/Mērīšanas aparatūra/Datoru un telefona tīklu testeri

Pilna attēla apskate

Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs, kas nevienmēr atspoguļo preces patieso izskatu.

Cena: €355.74
Norādītā cena ir spēkā,
pasūtot preci 16.10.2021.

Cenā iekļauts PVN 21%

Produkta kods: KE8000

Ir piegādātāju noliktavā:1+

   

Skaits:
Pievienot grozam

KE8000 Meter: optical power LCD 2,4",with a backlit Range: -70-3dBm
Manufacturer: Kurth Electronic
Type of meter: optical power
Kind of display used: LCD 2,4"
Kind of display used: with a backlit
Measuring range: -70...3dBm
Wavelength: 800-1700nm
Connector: FC/PC
Connector: SC/PC
Connector: ST/PC
Connector: universal 2.5mm ferrule for FO connectors
Manufacturer series: FibreTest
Power supply: 2 batteries 1,5V (AA)
Weight: 210g
Dimensions: 160x76x28mm
Measuring instrument features: 6 calibrated wavelengths: 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm
Measuring instrument features: automatic power-off
Measuring instrument features: for singlemode and multimode networks
Standard equipment: batteries
Standard e

Jūsu grozs ir tukšs.

Preces grozā:
0
Kopā:
€0.00

Izvēlēties ražotāju
Kārtot pēc:
Piegādātāju noliktavā
 
MasterCard SecureCode Learn More
Verified by Visa Learn More




Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas