Jūsu grozs ir tukšs.

Preces grozā:
0
Kopā:
€0.00

Tiešsaistes maksājumi (PayPal, karšu maksājumi)

Tiešsaistes maksājumu noteikumi, lietojot FirstData un PayPal servisus.

Svarīga informācija, veicot online karšu maksājumus! Ja jūs veicat pasūtījumu mūsu mājaslapā un apmaksājat to ar kredītkarti – lūdzu pārliecinieties, ka mūsu menedžeris var ar jums sazināties telefoniski vai caur epastu tajā pašā dienā līdz plkst. 18:00 – ja menedžerim neizdosies ar jums sazināties, pasūtījums tiks atcelts un nauda atgriezta jums!

Šāda kārtība ir spēkā, jo atgriezt tiešsaites kartes maksājumu mēs tajā pašā dienā varam automātiski. Ja mēs atceļam karšu maksājumu nākamajā dienā, tas vairs nav automātisks process un nauda jūsu kontā  paliek rezervēta, līdz jūsu banka atceļ rezervāciju. PayPal maksājumiem šādu ierobežojumu nav!

Elektronisko maksājumu kustību un drošību nodrošina SIA "First Data Latvija" vai PayPal S.à r.l. & Cie, S.C.A.  (ja lietojat  PayPal Express Checkout System).  Datu kustība ir šifrēta un aizsargāta ar SSL protokolu.

Veicot maksājumus, lūdzu izmantojiet tikai jums piederošas norēķinu kartes. SIA Semicom patur tiesības  uz aizdomu pamata atteikt pirkumu un atgriezt naudu vai arī lūgt maksātāju apliecināt  savu identitāti.

Ja jums rodas problēmas, mēģinot apmaksāt pasūtījumu ar kredītkarti jūs variet pamēģināt veikt pasūtījumu ar PayPal sistēmas palīdzību. Jums nav obligāti jābūt jau izveidotam PayPAl kontam – ievadiet jūsu norēķinu kartes datus PayPal Express Checkout sistēmā un veicot apmaksu  jums tiks izveidots  jaun PayPal konts  ( skatiet piemēru zemāk)


 
 
Jūsu grozs ir tukšs.

Preces grozā:
0
Kopā:
€0.00

Izvēlēties ražotāju
Kārtot pēc:
Piegādātāju noliktavā
 
MasterCard SecureCode Learn More
Verified by Visa Learn More
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas